Na internete som už dlhšie pokukovala po nejakých smoothies, s ktorými sa ako keby vrece roztrhlo. A keďže som cestou dnu natrafila na žihľavu, tak ma napadlo, že si vyskúšam spraviť. Však trochu chlorofylu mi nezaškodí :D Tak som si natrhala asi štyri stonky mladej žihľavy, asi tak 10-15 lístkov mladých púpavových listov a pár lístkov medovky. Dobre som rastlinky umyla, hodila do mixéra, k nim pridala polovicu banánu, tropické ovocie z konzervy (lebo jablká už nie sú a po konzerve som už dlhšie pokukovala v špajzi, už sa blížil dátum spotreby :D ) a vodu. Samozrejme, že namiesto ovocia z konzervy sa môže použiť nejaké iné a čerstvé je naj. Toto ovocie však pridalo smoothie skvelú sladkú chuť. Poriadne som to rozmixovala a preliala do pohára a tadáááá....bolo výborné!
Zobrazujú sa príspevky s označením Receptíky. Zobraziť všetky príspevky
Zobrazujú sa príspevky s označením Receptíky. Zobraziť všetky príspevky
utorok 1. apríla 2014
Tak trošku jari aj do pohára
Vonku je tak krásne slnečno, že ma to ťahá vonku, lenže musím sedieť dnu a písať diplomovku :/ Vybrala som sa však na chvíľku von na slniečko a zasadila som si šalát a reďkovky, dúfam, že sa im bude dariť :)
Na internete som už dlhšie pokukovala po nejakých smoothies, s ktorými sa ako keby vrece roztrhlo. A keďže som cestou dnu natrafila na žihľavu, tak ma napadlo, že si vyskúšam spraviť. Však trochu chlorofylu mi nezaškodí :D Tak som si natrhala asi štyri stonky mladej žihľavy, asi tak 10-15 lístkov mladých púpavových listov a pár lístkov medovky. Dobre som rastlinky umyla, hodila do mixéra, k nim pridala polovicu banánu, tropické ovocie z konzervy (lebo jablká už nie sú a po konzerve som už dlhšie pokukovala v špajzi, už sa blížil dátum spotreby :D ) a vodu. Samozrejme, že namiesto ovocia z konzervy sa môže použiť nejaké iné a čerstvé je naj. Toto ovocie však pridalo smoothie skvelú sladkú chuť. Poriadne som to rozmixovala a preliala do pohára a tadáááá....bolo výborné!
Na internete som už dlhšie pokukovala po nejakých smoothies, s ktorými sa ako keby vrece roztrhlo. A keďže som cestou dnu natrafila na žihľavu, tak ma napadlo, že si vyskúšam spraviť. Však trochu chlorofylu mi nezaškodí :D Tak som si natrhala asi štyri stonky mladej žihľavy, asi tak 10-15 lístkov mladých púpavových listov a pár lístkov medovky. Dobre som rastlinky umyla, hodila do mixéra, k nim pridala polovicu banánu, tropické ovocie z konzervy (lebo jablká už nie sú a po konzerve som už dlhšie pokukovala v špajzi, už sa blížil dátum spotreby :D ) a vodu. Samozrejme, že namiesto ovocia z konzervy sa môže použiť nejaké iné a čerstvé je naj. Toto ovocie však pridalo smoothie skvelú sladkú chuť. Poriadne som to rozmixovala a preliala do pohára a tadáááá....bolo výborné!
utorok 4. februára 2014
Milujem jednohubky ♥
Všetci dobre poznáme jednohubky, sú skvelé na rýchle pohostenie pre návštevu, na oslavy, silvestra, atď. Ja si ich doma zvyknem občas spraviť len tak :) Najčastejšie robím klasiku, salámu, syr a trošku uhorky. Na silvestra som však robila výborné jednohubky, ktorým iste žiaden gurmán neodolá :) Ako základ na oboch druhoch boli použite obyčajné biele rožky a smotanová nátierka.
Na nasledovnej fotke sú jednohubky so syrom, myslím, že to bol syr gouda, schwarzwaldská šunka a hrozno.
Táto kombinácia mi veľmi chutila. Brusnicový džem, hermelín a schwarzwaldská šunka. Chute sa skvele prepojili a bolo to proste božské :D
Rada pozerám zahraničné blogy a stránky s receptami a tam môžete nájsť mnoho nápadov a variácií na jednohubky, ktoré by vám ani nenapadli :) Dúfam, že sa mi podarilo niekoho inšpirovať. Budem rada, ak sa v komentároch podelíte o tie svoje naj variácie :)
Na nasledovnej fotke sú jednohubky so syrom, myslím, že to bol syr gouda, schwarzwaldská šunka a hrozno.
Táto kombinácia mi veľmi chutila. Brusnicový džem, hermelín a schwarzwaldská šunka. Chute sa skvele prepojili a bolo to proste božské :D
Rada pozerám zahraničné blogy a stránky s receptami a tam môžete nájsť mnoho nápadov a variácií na jednohubky, ktoré by vám ani nenapadli :) Dúfam, že sa mi podarilo niekoho inšpirovať. Budem rada, ak sa v komentároch podelíte o tie svoje naj variácie :)
streda 11. septembra 2013
Muffiny s lesnými jahodami a bielou čokoládou
Muffiny mám veľmi rada, pretože sú rýchle, jednoduché na prípravu, sú cenovo dostupné a dajú sa robiť na milión spôsobov. Tieto muffinky som robila už dávnejšie, keď bola sezóna jahôd. Za domom nám rastú malé jahôdky a tak som si vymyslela takúto kombináciu s bielou čokoládou, ktorú mám moooc rada. Samozrejme, že jahody môžete nahradiť iným ovocím a bielu čokoládu môžete nahradiť mliečnou, horkou, prípadne ju vynechať.
Tu je receptík:
Potrebujeme: 150 g polohrubej múky
2 ČL prášok do pečiva
110 g cukor
150 ml mlieko
75 ml olej
1 vajce
štipka soli
jahody
biela čokoláda
Celé znenie receptu si môžete pozrieť na dobroty.sk kde sem-tam pridám nejaký ten receptík.
Dobrú chuť!
Tu je receptík:
Potrebujeme: 150 g polohrubej múky
2 ČL prášok do pečiva
110 g cukor
150 ml mlieko
75 ml olej
1 vajce
štipka soli
jahody
biela čokoláda
Celé znenie receptu si môžete pozrieť na dobroty.sk kde sem-tam pridám nejaký ten receptík.
Dobrú chuť!
Výborná mrkvová polievka
Keď som bola malá mrkvu som v polievke nemohla ani cítiť. Chute sa však časom menia a teraz s mrkvou nemám žiaden problém :) Mám rada hustejšie krémové polievky a keďže v záhrade máme véééľa mrkvy, tak som si uvarila takúto fajnovú :) Ak máte radi takéto polievočky, určite vyskúšajte, ani malé detičky by s ňou nemali mať problém :)
Potrebujeme: 6 väčších mrkiev
4 menšie až stredné zemiaky
1 petržlen (nemusí byť)
soľ
muškátový oriešok
smotana na varenie
syr
maslo
Mrkvu, zemiaky a petržlen si najemno nastrúhame. V hrnci si rozpustíme maslo a popražíme tam len mrkvu. Keď sme ju trochu popražili pridáme zemiaky, petržlen a zalejeme 1 cm nad zeleninou. Osolíme, pridáme trošku nastrúhaného muškátového orieška a necháme variť približne 8 minút. Zelenina sa rýchlo uvarí, keďže je nastrúhaná najemno.
Keď bude zelenina uvarená, pridáme smotanu na varenie, asi tak 1,5-2 dcl, môžete aj viac. Ak nemáte v chladničke smotanu, je možné ju nahradiť mliekom, polievka bude aj tak chutná, krémová, ale smotana je smotana ♥
Ja zvyknem pridať aj strúhaný syr, taký, aby sa roztopil. Polievku rozmixujeme ponorným mixérom. Rada pridám aj trošku sladkej mletej papriky, polievka má krajšiu farbu aj chuť.
Z uvedeného množstva ingrediencí vyjdú asi 3-4 porcie.
Polievku môžete posypať krutónmi, syrom, bazalkou, to už je len na vás :)
Potrebujeme: 6 väčších mrkiev
4 menšie až stredné zemiaky
1 petržlen (nemusí byť)
soľ
muškátový oriešok
smotana na varenie
syr
maslo
Mrkvu, zemiaky a petržlen si najemno nastrúhame. V hrnci si rozpustíme maslo a popražíme tam len mrkvu. Keď sme ju trochu popražili pridáme zemiaky, petržlen a zalejeme 1 cm nad zeleninou. Osolíme, pridáme trošku nastrúhaného muškátového orieška a necháme variť približne 8 minút. Zelenina sa rýchlo uvarí, keďže je nastrúhaná najemno.
Keď bude zelenina uvarená, pridáme smotanu na varenie, asi tak 1,5-2 dcl, môžete aj viac. Ak nemáte v chladničke smotanu, je možné ju nahradiť mliekom, polievka bude aj tak chutná, krémová, ale smotana je smotana ♥
Ja zvyknem pridať aj strúhaný syr, taký, aby sa roztopil. Polievku rozmixujeme ponorným mixérom. Rada pridám aj trošku sladkej mletej papriky, polievka má krajšiu farbu aj chuť.
Z uvedeného množstva ingrediencí vyjdú asi 3-4 porcie.
Polievku môžete posypať krutónmi, syrom, bazalkou, to už je len na vás :)
pondelok 9. septembra 2013
Výborný mrkvový koláč so skaramelizovanými slivkami
Keďže je práve sezóna sliviek a mám ich veľmi rada, tak som sa rozhodla pohľadať na internete nejaký chutný recept. Napadla ma kombinácia sliviek a karamelu, tak som skúsila vygoogliť slivkovo-karamelovú kombináciu (ani neviem ako ma to napadlo) a našla som recept na mimibazar.sk od užívateľky menom EmKa. TU si môžete pozrieť recept od nej aj s fotonávodom. Receptov na hľadanú slivkovo-karamelovú kombináciu som veľa nenašla a tento ma zaujal, hlavne s tými skaramelizovanými slivkami :) Koláčik bol výborný, všetkým veľmi chutil. Určite odporúčam vyskúšať nielen so slivkami, ale aj s iným ovocím, napríklad hruškami, jablkami, čo máte doma :)
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)







